<= MIASTA I ICH RODZAJE =>ZWYKŁE MIASTO
W tym rodzaju miasta dowiesz się ciekawych rzeczy. Często bardzo przydatnych i na pozór nie zwiazanych z fabuła.Warto jednak robić notatki ,co w moim przypadku było bardzo pomocne i ruszyło ta pokręcona fabułę z miejsca.

MIASTO HANDLOWE
Termin "Miasto handlowe" mówi sam za siebie. "Tu kupisz ,tam sprzedasz ,nie weŸmie Cię bieda". Należy jednak pamiętać ,że do przewozu niektórych towarów t.j olej potrzebne sa specjalne wagony.

MIASTO PRZEMYSŁOWE
W tym typie miasta możesz zakupić wagony. Handlowe ,bojowe i nie tylko. Niestety ,nie naprawisz tu znieszczonych wagonów . Jednak większosc miast przemysłowych leży w pobliżu stacji.

MIASTO GARNIZONOWE
Tu zarekrutujesz żołnierzy lub darmowych szpiegów ,potrafiacych wysadzać tory i mosty w powietrze. Niestety nie we wszystkich miastach z żołnierzami sa dostępni szpiedzy : ( Jednak ,żeby zarekrutować szpiegów trzeba mieć specjalny wagon.

TARG MAMUTÓW
Tutaj zakupisz ,lub sprzedasz rewelacyjna jednostkę bojowa (I nie tylko) jaka jest mamut.Podczas walki jest on ZNACZNIE szybszy i wytzymalszy od zwykłego żołnierza. Służy do transportu żołnierzy. Poza walka przydaje się do prac w kopalniach i budowy mostów.
TARG NIEWOLNIKÓW
Tu kupisz "tania siłę robocza" niezbędna do prac w kopalniach ,przy budowie mostów i torów ,badz polowaniu na mamuty. To okrutne i nieludzkie ,ale... niezbędne do przejscia gry.-POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ-